O nas:

Jesteśmy dynamicznym zespołem geodetów lubiących swoją pracę. Precyzyjnie i starannie: tyczymy granice, budynki i inne obiekty, wykonujemy inwentaryzacje powykonawcze oraz mapy do celów projektowych. Specjalizujemy sie również w podziałach nieruchomości oraz innych pracach prawnych.

UPRAWNIENIA

(geodeci uprawnieni) Posiadamy wszystkie uprawnienia niezbędne do samodzielnego wykonywania prac geodezyjnych. Oznacza to, że przy realizacji jakichkolwiek czynności geodezyjnych, nie potrzebujemy wsparcia geodetów „z zewnątrz” . Dzięki temu oszczędzają Państwo czas, a my przyjmujemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę gwarantując rzetelne wykonanie zadania.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Na kolejnych etapach procesu budowlanego, będą Państwo korzystali z usług geodety. Decydując się na współpracę z nami, przez cały okres trwania inwestycji, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Realizujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych jak i dużych firm. Współpracujemy z projektantami, architektami, firmami budowlanymi, kierownikami budów. Polecimy fachowych wykonawców przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i energetycznych.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie w dziedzinie geodezji i kartografii nabieraliśmy realizując szeroki wachlarz prac w całym województwie łódzkim.

ELASTYCZNOŚĆ 

Dojeżdżamy do klienta. Podejmujemy ciekawe i trudne wyzwania. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie szczegóły współpracy, koszty i czas realizacji ustalamy indywidualnie.
CAT-GEODEZJA Justyna Kuryluk
Nakielnica 14c,  95-070 Aleksandrów Łódzki
NIP: 726-213-25-22
Biuro: Aleksandrów Łódzki, ul. Daszyńskiego 126

(c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone. CAT-GEODEZJA